Smart zamek do drzwi tedee powered by Gerda

Wykorzystanie potencjału dostępnej dla nas technologii zawsze służyło naszej wygodzie i poczuciu bezpieczeństwa. Teraz możesz używać swojego smartfona, żeby otwierać lub zamykać drzwi, nawet zdalnie!

Otwieranie drzwi smartfonem

Wraz z postępem technologii wzrasta ilość urządzeń codziennego użytku, które można kontrolować za pomocą smartfona. Zautomatyzowane zamki tedee powered by Gerda mają przewagę nad klasycznymi. Przede wszystkim oferują dodatkowe funkcjonalności, bez pozbawiania Cię podstawowej funkcji. Wciąż możesz używać klucza w sytuacji, gdy np. smartfon niespodziewanie Ci się rozładuje.

Zamki tedee powered by Gerda do komunikacji z telefonem używają dedykowanej aplikacji. Możliwe jest uruchomienie powiadomień PUSH, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad tym, kto i kiedy otwiera oraz zamyka drzwi. Jest to idealne rozwiązanie dla biura, do którego ma dostęp wielu pracowników. Oprócz tego funkcja automatycznego otwierania wyręczy Cię, kiedy będziesz mieć zajęte ręce. Wystarczy ustawić strefę wejścia, po której przekroczeniu zamek się wybudza. Gdy będziesz już w bliskiej odległości (kilka kroków od drzwi), zamek sam się otworzy dzięki pomocy Twojego smartfona.

Spodziewasz się gości, ale przygotowywanie wspólnego dania zupełnie Cię zajęło? Kilkoma kliknięciami na smartfonie otworzysz inteligentny zamek i wpuścisz ich do środka. Wyjechałeś, a sąsiad podlewa kwiaty? Możesz udostępnić klucz cyfrowy komuś, kto potrzebuje dostępu do domu podczas Twojej nieobecności. Zamki tedee powered by Gerda to doskonałe rozwiązanie dla najemców krótkoterminowych. Otwieranie smartfonem zdecydowanie ułatwia życie każdemu, kto ceni sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania.

Jak działają zamki tedee powered by Gerda?

To naprawdę proste! Najpierw konieczna jest wymiana wkładki w drzwiach na tę, która jest w zestawie. Możesz zająć się tym własnoręcznie – nie jest to skomplikowana operacja. Instalacja może również zostać wykonana przez specjalistów. Po wymianie wkładki w drzwiach inteligentny zamek paruje się z tedee bridge. To router WiFi / bluetooth, z którym łączysz się swoim smartfonem. W ten sposób zyskujesz kontrolę nad otwieraniem lub zamykaniem drzwi.

Technologia zamków tedee powered by Gerda umożliwia całkowicie zdalne zarządzanie pracą zamka. Gdziekolwiek jesteś, jeśli posiadasz smartfon z dostępem do internetu, masz możliwość sprawdzenia stanu zamka, otwarcia go lub zamknięcia, a nawet wygenerowania dostępu dla osób trzecich. Wygenerowany wcześniej klucz cyfrowy będzie możliwy do wykorzystania po zbliżeniu się do drzwi i nawiązania łączności z tedee bridge.

Co wchodzi w skład zestawu tedee powered by Gerda

W zestawie otrzymujesz zamek tedee, atestowaną wkładkę modułową do zamka, której instalacja nie będzie skomplikowana, tradycyjne klucze oraz klucze montażowe. Zamek zasilany jest wbudowanym akumulatorem, który podtrzyma jego pracę nawet przez 6 miesięcy. W zestawie znajduje się przewód micro USVB z adapterem, który dzięki magnetycznej wtyczce rozłączy się podczas ładowania. W ten sposób nie grozi jego zniszczenie. Ostatnim elementem jest tedee bridge z ładowarką. To rodzaj kontrolera, umożliwiającego komunikację z zamkiem dzięki technologii WiFi i bluetooth.

Postaw na smart home z inteligentnym zamkiem tedee powered by Gerda! Twojego domu lub mieszkania z zestawem tedee powered by Gerda!

Sprawdź również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl