Filtrowanie
Cena
  • od
    do
Promocja

Oferta samozamykaczy marki Gerda

Samozamykacze do drzwi to funkcjonalne narzędzia, które poprawiają komfort użytkowania drzwi. Sprawdzają się szczególnie w miejscach o natężonym ruchu oraz wszędzie tam, gdzie zależy nam na bezpieczeństwie.

Do czego służą samozamykacze?

Samozamykacze do drzwi to element dodatkowy, który montuje się, aby wydłużyć czas zamknięcia się skrzydła i zapobiec trzaskaniu. Akcesorium działa na zasadzie mechaniczno-hydraulicznej, wykorzystując siłę włożoną w otwarcie drzwi do ich zamknięcia. Dzięki temu skrzydło przesuwa się powoli i stopniowo. Pozwala to na bezpieczniejsze użytkowanie, minimalizację strat ciepła oraz hałasu. W jakich miejscach najlepiej sprawdzą się samozamykacze? Drzwi w budynkach użyteczności publicznej jak np. urzędy, szpitale, biblioteki, biurowce, a także klatki schodowe w blokach i apartamentowcach. Coraz popularniejsze staje się też stosowanie samozamykaczy w mieszkaniach prywatnych.

Rodzaje samozamykaczy marki Gerda

W ofercie firmy Gerda znajdziesz wysokiej jakości samozamykacze do drzwi wejściowych i wewnętrznych. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że działają one bezawaryjnie oraz prawidłowo przez długi czas, zapewniając komfort użytkowania i przebywania w danym pomieszczeniu. Samozamykacze Gerda występują w dwóch kolorach: srebrnym i brązowym, co pozwoli dopasować je do drzwi.

Czym się kierować wybierając samozamykacz?

Wybierając odpowiednie samozamykacze Gerda, warto kierować się następującymi kryteriami:

  • Rodzaj drzwi – waga, wymiary oraz materiał, z jakiego są wykonane, bezpośrednio wpływają na to, jakie wybierzemy samozamykacze. Drzwi drewniane i szklane wymagają innego rodzaju narzędzia do zamykania,

  • Sposób montażu – samozamykacze do drzwi można zainstalować nawierzchniowo lub wewnątrz powierzchni (w skrzydle, podłodze lub ościeżnicy),

  • Kąt otwarcia drzwi – jak szeroko mogą działać samozamykacze? Drzwi maksymalnie otworzą się do 180 stopni.

Poznaj ofertę samozamykaczy Gerda i zadbaj o komfort zamykania drzwi!

Sprawdź również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl