Oferta kłódek Gerda

Kłódka to idealny sposób na zamknięcie i dodatkowe zabezpieczenie drzwi od domku z narzędziami, schowka czy piwnicy. W ofercie marki Gerda dostępne są kłódki pałąkowe i kłódki trzpieniowe w szerokiej ofercie wielkości, wzorów i materiałów, z jakich zostały wykonane.

Rodzaje kłódek Gerda

Kłódki Gerda dostępne są w dwóch rodzajach:

  • Kłódki pałąkowe – składają się z korpusu i pałąka. Mogą być stosowane w nietypowych miejscach, kiedy dwa elementy są od siebie oddalone. Doskonale sprawdzają się jako zamknięcie bram, furtek, drzwi do piwnicy czy schowka. Kłódki Gerda mają krótkie i wydłużone pałąki, dzięki czemu dopasujesz je do konkretnego miejsca.

  • Kłódki trzpieniowe – zbudowane są z korpusu i specjalnego trzpienia, który wbudowany jest w kłódkę. Wyróżnia je większa wytrzymałość na otworzenie czy przepiłowanie, a także zbicie. Kłódki trzpieniowe można stosować wszędzie tam, gdzie kłódki pałąkowe, ale w tym przypadku dwa spinane elementy muszą być blisko siebie.

Certyfikowane kłódki antywłamaniowe

W ofercie marki Gerda znajdziesz kłódki pałąkowe do zadań specjalnych, czyli z certyfikatem antywłamaniowym. Kłódki Gerda HSS i ZIRCON to opatentowane modele zabezpieczeń, posiadające certyfikat wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej wg normy PN-EN 12230:2013. Model HSS jest odporny na zerwanie, ukręcenie, przewiercenie lub otwarcie wytrychem, a ZIRCON ma najwyższej klasy zabezpieczenie (6 wg PN-EN 12320:2013) i jest w stanie wytrzymać 12 ton siły zrywającej. To jedyna kłódka antywłamaniowa w tej klasie na polskim rynku. Jej ponadprzeciętne właściwości oraz wyjątkowa wytrzymałość sprawiają, że z powodzeniem stosowana jest przez wojsko i policję.

Jak wybrać odpowiednią kłódkę do swoich potrzeb?

Wybierając najlepsze zabezpieczenie swojego mienia, warto wziąć pod uwagę dwie kwestie: rodzaj kłódki oraz wartość własności. Przy niskiej lub średniej wartości mienia dobrze sprawdzą modele pałąkowe, dopasowane wielkością do zamknięcia. To doskonały wybór m.in. do zamknięcia furtki, bramy działki czy piwnicy. Możemy spiąć nimi także rower lub wózek dziecięcy. Cenniejsze przedmioty lepiej zabezpieczyć za pomocą kłódki trzpieniowej. Certyfikowany model antywłamaniowy idealnie sprawdzi się przy zamknięciu budynków lub miejsc z mieniem szczególnie wartościowym, np. garażu.

Poznaj ofertę kłódek Gerda i wybierz najlepszą dla siebie!

Sprawdź również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl