• nowość
  • nowość
Zapięcie rowerowe CONTRA 900/8V Zapięcie rowerowe CONTRA 900/8V
Cena: 61,00 zł (netto: 49,59 zł )
  • nowość

Oferta akcesoriów marki Gerda

Marka Gerda to szeroki wybór zabezpieczeń i akcesoriów, które każdego dnia wpływają na komfort użytkowania drzwi, ale nie tylko. W ofercie znajdziesz szereg produktów dodatkowych, takich jak szyldy drzwiowe, preparaty do konserwacji czy zapięcia rowerowe.

Jak dobrać niezbędne akcesoria do drzwi?

Idealnie dobrane drzwi to nie tylko ościeżnica i skrzydło drzwiowe, ale także elementy dodatkowe, które wpływają na możliwość oraz wygodę użytkowania. Zaliczamy do nich takie akcesoria jak: szyldy drzwiowe i szyldy do zamków. To nic innego jak ochrona uzupełniająca do klamek i zamków, dzięki której drzwi wyglądają bardziej estetycznie, a wymienione miejsca są zabezpieczone przed uszkodzeniem. Akcesoria do drzwi, takie jak szyldy do zamków to także podstawowa ochrona przed włamaniem. Aby prawidłowo dobrać elementy dodatkowe, należy dopasować je do rodzaju zamka lub klamki oraz koloru drzwi. Szyldy drzwiowe i szyldy do zamków występują w szerokiej gamie kolorów, w związku z czym bez trudu dobierzesz najlepsze rozwiązanie. Istotnym produktem dodatkowym są również preparaty do konserwacji zamków i wkładek, które poprawiają ich żywotność oraz bezawaryjność.

Akcesoria marki Gerda nie tylko do drzwi

W ofercie marki Gerda znajdziesz nie tylko akcesoria do drzwi, ale również zapięcie rowerowe. Wysokiej klasy produkty uniemożliwiają kradzież pojazdu, a jednocześnie są funkcjonalne i łatwe w obsłudze przez użytkownika. Zapięcia rowerowe dostępne są w wielu modelach, co pozwoli dobrać odpowiednie zabezpieczenie do potrzeb oraz konkretnego rodzaju roweru, skutera itp. Specjalne zabezpieczenia otworu klucza chronią przed pyłem, piaskiem, błotem oraz wszelkimi innymi zabrudzeniami, podnosząc komfort użytkowania produktów.

Sprawdź szczegóły naszej oferty i wybierz akcesoria, które ułatwią Ci funkcjonowanie!

Sprawdź również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl